-
Vera en Daan
Wat een geweldig huwelijksfeest hebben wij gehad met muziek van Dj REsound! Vooraf een gezellig kennismakingsgesprek waarin we onze wensen hebben besproken. Ook heeft hij voor ons de muziekmix samengesteld voor de openingsdans. Vanaf onze openingsdans is de dansvloer niet meer leeg geweest. Dj REsound voelt goed aan welke muziek passend is bij de avond. Wij hebben ontzettend genoten en kijken terug op een zeer geslaagd huwelijksfeest! We genieten nog steeds na van positieve geluiden om ons heen, niet alleen over de dag zelf maar zeker ook over de Dj!
-
Bart en Ellen
Nadat we Dj REsound hadden benaderd, is hij langs gekomen voor een persoonlijke ontmoeting. Dit vonden wij erg prettig! Dj REsound heeft ervoor gezorgd dat wij ons geen zorgen hoefden te maken over de muziek, zowel vooraf als op de avond zelf. Het was precies wat we ervan hadden verwacht. Heel erg bedankt!
-
Lena en Bram
Dj REsound voelde ons bruiloftsfeest in festivalsfeer heel goed aan. Hij draaide met vol enthousiasme wat wij en onze gasten graag hoorden en voor ieder wat wils. Ook pakte hij zijn gitaar erbij om geheel in de festivalsfeer wat live covers ten gehore te brengen. Dat zie je zelden een Dj die zo veelzijdig en getalenteerd is, prachtig! Ook in de communicatie en omgang is Johan zeer prettig. Nogmaals dank, Bram en Lena.