Huwelijksfeest Marjolein en Fabian Cafe-zaal De Bond Cuijk

  

Vrijdag 25 Juni 2010
  



  


   

Terug naar het agenda overzicht

  

Feestelingen vertellen:

  • Amber en Johan

    Johan was een echte gangmaker op onze bruiloft. Hij draaide goede muziek en bracht extra sfeer. Hij bracht zijn eigen professionele apparatuur en feestverlichting mee en we hebben hem haast niet opgemerkt tijdens het opbouwen. In de aanloop naar de bruiloft heeft Johan goed naar onze smaken geluisterd en hij heeft onze openingsdans mix samengesteld. We voelden ons goed ontzorgd!

  • Theo Hendriks

    Dj REsound heeft ons een te gekke avond bezorgd. De sfeer zat er al snel goed in. Johan is een absolute aanrader voor een gezellig feest!

  • Paul en Sanne

    Met Dj REsound weet je meteen waar je aan toe bent. Hij biedt een compleet pakket aan, aangepast aan jullie wensen en locatie, geen extra kostende opties. Samen met het persoonlijke contact wat we hebben gehad maakte dat onze keuze voor Dj REsound en daar hebben we GEEN spijt van! We hebben een top feest gehad! Van jong tot oud, Dj REsound heeft iedereen de dansvloer op gekregen. We zijn blij met het eindresultaat maar zeker ook het persoonlijk contact bij de voorbereidingen. Juist hierdoor hebben we een feest gehad wat paste bij ons en onze gasten!